x
yukari cik

Kampanyalar

  • Arkadaşını davet et
Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı

Çocuk Odası Aksesuarları

Çocuk odaları dekorasyon yapmanın en zevkli olduğu odalardan biridir. Çok renkli tasarıma sahip ürünlerin bol olduğu bu kategoriyi incelerken çocuk olmak isteyebilirsiniz. Çocukların günün önemli bir kısmını geçirecekleri bu yaşam alanının en güzel şekilde tasarlanması gerekmektedir. Bütün çocuklar en iyi ürünlerle döşenmiş en iyi odaları hak etmektedir. Mutlu bir şekilde oynayıp, huzur içinde uyuyabileceği bir oda tasarımında çocuk odası aksesuarları önemli rol oynamaktadır. Çocuk odası hazırlarken çocuğun en rahat edebileceği düzenin oluşturulması gereklidir. Çocuklar oda içinde çok hareketli olacağından, rahatça hareket edebilecekleri bir alana sahip olmaları gerekir. Az yer kaplayan işlevsel aksesuarlar tercih edilmelidir. Odada bulunan eşyalar çocukların hareketlerini kısıtlamamalı ve kolay çarpıp incinebilecekleri şekilde düzenlenmemelidir. Çocuklar için en önemli konu olan hijyen de aksesuar seçiminde dikkat edilmelidir. Temizlemesi kolay aksesuarların tercih edilmesi hem çocuk sağlığı hem de ebeveynler için önemlidir. Aksesuarların yapıldıkları malzemelerin de sağlık açısından bir tehlike oluşturup oluşturmadığı kontrol edilmelidir. Sitemizde bulunan ürünler bu kıstaslara özellikle dikkat edilerek üretilmiş ürünlerdir. Çocukların mutluluğunu önemsediğimiz kadar anne ve babaların da gönül rahatlıklarına dikkat ediyoruz. Çocuk odası aksesuarlarında renkli ve eğlenceli tasarımları tercih ederek çocuklarınızı daha da mutlu edebilirsiniz. Uyum kadar çocukların zevkleri de göz önünde bulundurmalıdır. Onların sevdikleri çizgi film ya da çizgi kahramanların üzerinde bulunduğu objeler daha çok ilgilerini çekecektir. Aksesuar seçiminde kullanılan malzemenin çok sert ya da çok kırılgan olmamasına özen gösteriniz. Özellikle metal objelerden kaçınılmalıdır. Sivri çıkıntıları bulunan tasarıma sahip ürünler tercih edilmemelidir. Çocuklar odalarında güvenli bir şekilde oynarken siz de içiniz rahat bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Çocukların zevkleri düşünülerek tasarlanmış çocuk odası aksesuarlarımız, çocuk odalarına cıvıl cıvıl bir görünüm getirecek. Hem çocukları hem de ebeveynleri mutlu etmek adına fiyatlarımızda pahalıya kaçmıyoruz. Kredi kartlarına taksit ve ücretsiz kargo hizmetimizle alışverişinizi kolaylaştırıyoruz. Düzenlediğimiz indirim kampanyalarıyla ürünlerimize çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çocuklarınız mutlu olursa siz de mutlu olursunuz. Her ne yapıyorsak mutlu çocuklar ve mutlu aileler için yapıyoruz ve sizler için çalışıyoruz.
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
1 2
Orjinal ürünlerimizi, en iyi fiyatlarla ve sahip olduğumuz uzmanlığımız ile birlikte; en güvenilir teknolojik alt yapıyı kullanarak hizmetinize sunuyoruz. Ürün bilgileri konusunda en zengin ve en güncel bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz.
Sanal ortamın en gerçek mağazasıyız. Sitemizde yer alan tüm ürünlerin stoğunu taşıyoruz ve siparişlerinizin en kısa sürede sevkiyatını sağlamak için gerekli tüm alt yapıya sahibiz.
Türkiye'nin Online Halı Satış Mağazası, Confetti Halı'nın bir markasıdır. © Benimhalim.com.tr Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.