x
yukari cik

Kampanyalar

  • Arkadaşını davet et
Kategoriler

Mutfak Halıları

Her kadın en güzel mutfaklarda en güzel sofraları hazırlamak ister. Ev seçiminde de mutfaklar önemli bir rol oynamaktadır. Kullanımı rahat olmayan mutfaklarda yemek yapmak işkence haline gelebiliyor. Kadınlarımızın en güzel mutfaklara sahip olmaları için gerekli olan mutfak halıları kategorisini hazırladık ve eşsiz güzellikteki halılarımızla doldurduk. Her mutfak için önemli bir ayrıntı olan halılar, birçok yönden düşünülerek satın alınması gereken bir dekorasyon ürünüdür. Mutfak halısı seçiminde dikkat edilmesi gereken kullanışlılık, hijyen, renk gibi noktalar bulunmaktadır. Mutfak tasarımında tamamlayıcı bir unsur olan bu halılar mutfağınızı bile konforlu bir hale getirebilmektedir. Mutfak halısı seçiminde ilk dikkat edilecek unsurlardan biri de kolay temizlenebilir olmalıdır. Bütün zemini kaplayacak bir halı hem kullanışsız hem de temizlik açısından zor olacaktır. Yemek yaparken ve yemek yaparken kirlenmeye çok elverişli olan mutfak halılarıkolay yıkanabilir olmalıdır. Özellikle makinede yıkanabilen bir ürünün seçilmesi büyük kolaylık sağlayacaktır. Makine ile kolay temizlenebilecek yapıda olması önemlidir. Uzun tüylü halılardan kaçınılmalıdır. Bu tüylerin arasına kaçacak kırıntılar temizlik açısından sorun yaratacaktır. Zeminde kayma yapmayan halıların tercih edilmesi de önemli noktalardan biridir. Yemek yaparken çok fazla hareket edileceği için kaymayan bir hal işlerinizi kolaylaştıracaktır. Renk seçiminde ise mutfak dekorasyonuna uygun bir renk seçimi estetik açıdan tatmin edici olacaktır. Sade renklere sahip bir mutfağa sahipseniz, renkli modeller mutfağınıza canlılık katabilir. Kahverengi tonlarının hakim olduğu bir mutfak için ise bej renkler ile sütlü kahve tonları uygun olabilir. Siyah mutfaklarda turuncu ve kırmızı gibi çarpıcı renkler oldukça hoş durmaktadır. Zemin rengine göre tercih yapmak isterseniz koyu zeminlere açık tonlar kullanılırsa daha ferah bir görünüme sahip olabilirsiniz. Renk uyumu konusunda kafanız karışıyorsa mutfak dolaplarıyla aynı renk bir halı da uygun olacaktır. Her tarz mutfağa uyabilecek halı modelleri mutfak halıları kategorimizde mevcuttur. Hayallerinizdeki halıya tek tıkla sahip olabilmeniz adına çalışıyoruz. Birbirinden renkli modeller arasından mutfağınıza en uygun rengi bulacaksınız. Kredi kartına 9 aya varan taksit imkanları ve 25 lira üzeri ücretsiz kargo avantajlarımızla müşterilerimize ödemede kolaylıklar sunuyoruz.


Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.
1 2
1 2
Orjinal ürünlerimizi, en iyi fiyatlarla ve sahip olduğumuz uzmanlığımız ile birlikte; en güvenilir teknolojik alt yapıyı kullanarak hizmetinize sunuyoruz. Ürün bilgileri konusunda en zengin ve en güncel bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz.
Sanal ortamın en gerçek mağazasıyız. Sitemizde yer alan tüm ürünlerin stoğunu taşıyoruz ve siparişlerinizin en kısa sürede sevkiyatını sağlamak için gerekli tüm alt yapıya sahibiz.
Türkiye'nin Online Halı Satış Mağazası, Confetti Halı'nın bir markasıdır. © Benimhalim.com.tr Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.