Hakkımızda
Confetti Halı Uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ile 48.000 m2 lik kapalı alanda kurduğu fabrikada banyo halısı üretimine başladı. Kısa sürede gerçekleştirdiği başarılı atılımlar ve üretim teknolojilerini durmadan yenileyerek makine parkurunu hedefine yönelik geliştirdi.

 2007 yılının başlarında Düzce fabrikasını faaliyete geçiren Confetti Halı, Türkiye’ de ilk kez aynı anda 16 renkli baskı yapabilme özelliğine sahip makinelerini kullanarak; kaymaz tabanlı, yıkanabilir, renkleri solmayan, alerji yapmayan ve eğitici çocuk halılarının yanında; koridor halılarının üretimine de başladı. 2014 yılından itibaren ise, üretimine başladığı duvardan duvara proje halıları ile de contract sektöründeki hedefine hızla yaklaşıyor.

Confetti halı, kurulduğu günden beri, seçkin çalışan kadrosu ve yeni yatırımları ile her ülkede halı ve ev tekstilinin aranan ismi olma yolundaki hedefine emin adımlarla yaklaşıyor. Her geçen gün daha da yenilenerek 60’ ı aşkın dünya ülkesine ihracat yapan Confetti Tekstil Pazarlama A.Ş, günümüzde İstanbul’ da faaliyetini sürdüren Genel Müdürlüğü, Bölge Satış Müdürlükleri ve Türkiye’deki Satış Bayileri ile ürünlerini son tüketicilerine ulaştırmaktadır.

Çağımızın alışveriş talepleri doğrultusunda www.benimhalim.com adresinde Online Satış Sitesini de aktif hale getiren Confetti; kullanıcılarına hızlı ve mükemmel bir hizmet vererek müşteri memnuniyetini maksimumda tutmayı hedeflemektedir.

 

 T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.