Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ürün stoklarımız'dan aynı gün ya da en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Confetti Genel Merkez'e uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ve sms ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.benimhalim.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda ; ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise, en az 2 (İki), en fazla 7 (Yedi) gün bekleme süresi içerisinde ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

250 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanından yararlanabilirsiniz.

 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.